16 Sep 2013

Original Source Up To Date Festival + konkursJeśli masz Facebooka to znasz taki festiwal jak Original Source Up To Date. Nawet jeśli nie do końca wiesz o czym mówię, wystarczy, że przywołam ten film: i wszystko staje się jasne..Czasami na Facebooku wszyscy Twoi znajomi szerują jedną i tą samą rzecz, a żadne inne treści nie mają szansy się przebić.. Tak było z moim news feedem w przypadku tego filmu. Nie jestem "videowa" ale kilkadziesiąt znajomych podpisanych pod jedną treścią - musiałam to sprawdzić.
Po oberzeniu pozbierałam szczękę z podłogi i pomyślałam "mamy to!" Potem tylko szybki research, mail: "proszę o przesłanie oferty sponsoringu tytularnego", przekonująca prezentacja w power pointcie, przekonanie szefa, przekonanie szefowej szefa, przekonanie zarządu, przedstawienie pomysłu delegacji z UK i nim się obejrzałam jechałam na pierwszą w życiu wizję lokalną, żeby zaplanować branding.Original Source Up To Date to festiwal jedyny w swoim rodzaju. Nie jest organizowany przez chciwą agencję eventową, a przez pasjonatów muzyki i sztuki: Jędrka i Czarka. Artyści selekcjonowani są bardzo skrupulatnie i nie występują na ogromnej scenie z telebimami, tylko na kilku przemyślanych, robiących duże wrażenie instalacjach. Pomysł, estetyka to ważne aspekty zarówno komunikacji przed festiwalem jak i aranżacji przestrzeni (na co bardzo zaczął uważać również sponsor;).Wszystko ma miejsce w mieście Białystok - mieście Kononowicza, pogodyna, wyborów mistera... ale też mieście świetnego festiwalu, prześlicznego rynku, tanich knajpek, dobrej politechniki, nowej imponującej Opery i mojego absolutnego odkrycia...... smażonego słodkiego serka z podlaskiego baru mlecznego przy samym rynku, baru naprzeciwko dworca lub też restauracji hotelu Cristal (jak by ktoś zgłodniał). Kompletnie nie pamiętam jak się nazywa, ale bardzo możliwe, że "serek" ;)
A to wszystko jedynie 2h drogi od Warszawy.

KONKURS
Jeśli kogoś przekonałam to chętnie zaoferuję podwójny karnet na cały festiwal i uwaga uwaga jeszcze nigdzie nie pokazywane limitowane edycje zimowe Original Source: Mandarin and Basil oraz Raspberry and Cocoa, które świeżo dostarczone stoją na moim biurku :) Do tego w kolorystyce festiwalu: Lemon & Tea Tree oraz Golden Pineapple.
Trzeba napisać w komentarzu: Co będziesz robić na festiwalu? Piszemy do czwartku do 8:00 rano, werdykt będzie w komentarzu.
Wygrywa najbardziej nierutynowa odpowiedź :)
Mile widziane lajki na FB i obserwowanie na Instagramie (gwarantuję fotorelację live ;)I kilka zdjęć z konferencji prasowej:)

FACEBOOK FESTIWALU
FACEBOOK PRODUKTU
KANAŁ YOUTUBE FESTIWALU I WSZYSTKIE WIRALE - POLECAM

MÓJ FACEBOOK
MÓJ INSTAGRAM

Zdjęcia moje i z FB festiwalu

POZDRO TECHNO :)

7 comments:

ladykaro1 said...

a ja przybiorę maskę techno wikinga i będę tupać w rytm czarujących techno dźwięków panienki Rrose (może poderwę)

Wix said...

ooo to ja pożycze maske techno wikinga :D

barbara wójcik said...

Plan jest taki, ale nie mówcie nikomu!!!!

ZAMIERZAM...
1. być na każdym koncercie, używając swojego kosmicznego technoportu.
2. wyglądać totalnie pięknie w sukni z nutek, wymachując żelem Orginal Source
3. doładować na technosoul swoje techno flaczki i fale mózgowe, które wykręcają się w pięciolinie, gdy tylko usłyszą głęboki bass, co wywołuje u mnie drgania potocznie zwane tańcem
4. zabrać cały hip hop tent na afterek do siebie
5. tańczyć, skakać, latać, pływać też będę.
6. każdego pozdrowię w sposób wiadomy i jedyny słuszny - POZDRO TECHNO
7. alkohol spożyje, muzyką się naćpię, osiągnę NAJWYŻSZY STAN SKUPIENIA!
8. zwiedzanie i niespanie też jest w magicznym planie!
9. W zasadzie to ja wszystko będę z wyjątkiem czołgania się, seplenienia, kamuflowania, skradania, plucia i robienia prania.
10. Po prostu rozkręcę tą imprezę!

Nove Profilove said...

Planuję zrobić to:
http://vimeo.com/74883628

Wix said...

Wahałam sie mocno między opcją aftera a opcją wjazdu na impreze z konewką, ale konewka wygrywa! Zaznacze na liście, żeby ochrona nie robiła problemów :D
Nove profilove prośba o maila :)
Mam nadzieję, wszyscy widzimy sie na miejscu :)

Nove Profilove said...

Superowo, Piona!
nove.profilove@gmail.com

Ohgaladriel said...

Jejku! Dziejesz się dziewczyno! Eventy, wyjazdy...zero czasu na nudę!
Nic tylko brać przykład i czerpać od Ciebie tę mega pozytywną energię! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...