15 May 2010

Autokreacja

2 maja na SGH odbył się wykład Doroty Wróblewskiej - kobiety, która odnosi wielkie sukcesy w polskiej branży modowej. Organizuje między innymi Warsaw Fashion Street, który odbędzie się już 27 czerwca.
Na wykładzie można było dowiedzieć się jak kreować swój wizerunek profesjonalisty, a także skorzystać z porad stylisty Grzegorza Blocha. Przebojem było rozpoznawanie przez Dorotę osobowości dziewczyn zgromadzonych na sali na podstawie zawartości ich torebek. Moja torebka poszła pierwsza pod ostrzał:
Ponieważ tego dnia miałam tam dosłownie wszystko łącznie z ładowarką do aparatu Dorota była lekko przerażona, ale szybko odgadła moje cechy na podstawie tych rzeczy. Okazało się ze jestem bardzo uporządkowana - nie mam porządku, ale dokładnie wiem, co gdzie mam. Jestem również przygotowana na każdą sytuację. Zajmuje mi to sporo czasu rano, aby przemyśleć czego będę potrzebowała. Bingo:)

W końcowej fazie wykładu poproszono ochotników do oceny ich stylu przez Grzegorza. Po niezbyt pochlebnej ocenie pierwszej odważnej nie było więcej chętnych, na co Grzegorz oznajmił, że ma już upatrzone osoby i wskazał NA MNIE
Całe szczęście nie oberwało mi się za bardzo:) Dowiedziałam się wręcz, że uwielbiam bawić się modą i mam na sobie najmodniejszą paletę barw na nadchodzący sezon oraz modne wzory w kwiaty:D Grzegorz poradził mi jednak, że wzory powinny być mniejsze.
Podczas wykłady wyłoniono również Najlepiej Ubranego Studenta SGH i został nim Maciek
FMC
Organizatorem wykładu był Fashion Management Club
Kreacja z tego dnia:

Sukienka / Dress - Vero Moda
Ramoneska / Jacket - C&A
Buty / Shoes - DeeZee

1 comment:

Anonymous said...

Please let mе κnow if уоu're looking for a article author for your blog. You have some really good posts and I think I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd гeаlly like to write some materіal for yоur blog in exchange
fоr a lіnκ back to mine. Please blaѕt me an еmaіl if inteгesteԁ.
Thаnks!

Also visit mу blog: www.2applyforcash.com
Review my webpage ; Online Payday oan

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...