28 Oct 2013

Co za weekend

Jaka jest recepta na udany, październikowy weekend? Bardzo prosta;)
Pobudka, wizyta w TK Maxx, zakup okularów Yves Saint Laurent przecenionych z 1200 zł na 120 zł, udział w grze miejskiej z rodzeństwem, wizyta na pierwszym w Polsce Sneakerness, przejażdżka na rowerze, łapanie oldschoolowego klimatu Domu Słowa Polskiego na targach Need for Street i włączonych w niego instalacji multimedialnych, najlepszy burger w mieście i impreza w Pałacu Kultury i Nauki...
A to tylko sobota! W niedzielę trening biegowy w Łazienkach Królewskich, rower, Sneakerness dzień 2, zlot food trucków, Wilanów, dancing seniorów i naleśniki w Prasowym.
Musi się dziać, a jeśli do tego pogoda w październiku jest taka jak w maju, to nie pozostaje nic innego jak czerpać z życia pełnymi garściami! :)

Dziś zdjecia z gry. Pamiętacie kurtke adidas Originals z ostatniego posta? Surprise surprise kurtka jest równocześnie kamizelką - tak wracającą do łask w tym sezonie. Znów połączyłam ją z Timberlandami, a także z zielonymi woskowanymi spodniami Lee. Serca nad kolanami doszyły mi Panie ze stoiska Lee na FashionPhilosophy Week w Łodzi. Lee zrobiło furroę stoiskiem umożliwiającym customizację ciuchów i zabranie ich do domu. Spodnie idealnie pasują kolorystycznie do torby adidas, która podobnie jak kurtka jest transformersem i mozna ją nosić na 4 sposoby.


vest/jacket - adidas Originals
hoodie - Original Source
pants - Lee + diy
watch - timex 80
shoes - timberland

Wix

7 comments:

Le Macaron said...

i want your shoes so bad!!!!!!love your outfit <3

AgneseFF said...

Czad!!! Wyglądasz genialnie a buty bym chapnęła ! :D .... i co za weekend!!! :D

kinga k said...

Ładnie, kolorowo!

zapraszam!
http://mali-fashion.blogspot.com/

Lady in vogue said...

super zdjęcia:)) pozdrawiam

Mateusz Turczyk said...

A ja ten weekend spędziłem chory w łóżku... a tyle fajnych rzeczy się działo. Najbardziej żałuję, że nie udało mi się iść na Sneakerness ;( Masz jakieś zdjęcia z niego?

PS Świetna kamizelka!
Pzdr.

Wix said...

tak, zrobie osobny post:)

Zocha-Fashion said...

Zazdroszczę tyle wolnego czasu, bycie mężatką i panią domu na to nie pozwala:)
Super post, i bardzo fajne spodnie !!!
Pozdrawiam Serdecznie
http://zocha-fashion.blogspot.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...