8 Nov 2011

Face Frame with Anastasia of Beverly Hills

Jak pewnie zauważyłyście na moim blogu nie ma reklam ani bannerów. Promuję zazwyczaj to, czym sama się zajmuję. Teraz jest to Original Source. Nie zamykam się na korzyści, które mogą płynąć z prowadzenia bloga, ale nie są one moim priorytetem.

Dziś zaprezentuję zestaw do stylizacji brwi Anastasia of Beverly Hills. Wiedziałam, że brwi to element twarzy, który w największym stopniu odpowiada za jej wyrazistość i charakter. Wiedziałam też, że z moimi trzeba coś zrobić, ale nie do końca wiedziałam co? Bałam się eksperymentów, bo nie chciałąm wyglądać jak babcie, które mają kreski zamiast brwi. Wydawało mi się, że wystarczy stawiać na naturalność, ale kiedy dostałam propozycję przetestowania zestawu Anastasia postanowiłam spróbować.

As you might have noticed there are almost no ads on my blog. Benefits from running the blog are not my priority. But when I was offered to test the eye brow kit from Anastasia of Beverly Hills I did not hestitate. It perfectly mached my needs as I new I have to try better when it goes about my eye brows as it is said to be a frame of face. I just was always affraid I would end up with artificial look.

Postępowałam według filmiku, a efekty poniżej:
I followed the instructions from the movie, the effects you can see below:
Jestem bardzo zadowolona z efektu:) W trzech prostych krokach: cień, wosk i rozświetlacz brwi naprawdę wyglądają na gęste i naturalne, jak sądzicie? Zestaw to wysokiej jakości fajny, elegancki gadżet. Pędzelek przypomniał mi, że stawianie na wysokiej jakości narzędzia do makijażu się opłaca. Niestety żaden z szablonów nie pasował do mojej twarzy, ale wiem, że jest wiele kobiet, które mają dwie lewe ręce do makijażu i dla nich mogą być wybawieniem.
Myślę, że moje brwi są teraz w dobrych rękach;)

I am very pleased with the effect. In just three steps: shadow, wax, highlighter my eye brows look really dense and natural.
The set is elegant and of high quality. The brush reminded me that it is always worth investing in high quality make up tools. None of the stencils matched my face and the effect I would like to achieve, but I can imagine It will be very much useful for women who are not very good in make up.
My eye brows are in good hands now:)


4 comments:

Wodoodporna said...

fajnie, może też spróbuję..:))

the sisberry blog said...

Teraz właśnie rozglądam się za czymś, co pomogłoby mi w lekkim przyciemnieniu brwi :P

ttynka said...

zapraszam do komentowania i obserwowania mojego bloga :)
oldschoolday.blogspot.com/
Pozdrawiam, Kllaudia ♥.

ancynamonka said...

Siostry pixiwoo bardzo chwalą produkty anastastasii, w Polsce chyba niedostępna marka także fajnie że miałaś okazję przetestować. Efekt bardzo ok

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...