26 Jan 2011

C-STYLE by C-THRU

Niedawno C-THRU przygotowało ostatnio dla Was konkurs pt. Zostań stylistką! Po 7 tygodniach akcji 7 dziewczyn o doskonałym guście wygrało sesję w JOYu, którą zobaczycie w marcowym wydaniu magazynu.


Zdjęcia z sesji C-THRU - backstage:




212 comments:

1 – 200 of 212   Newer›   Newest»
velka said...
This comment has been removed by a blog administrator.
Klaudia said...

Zrobione:) zazdroszczę sesji, ślicznie:)
Dodatkowo dodaje do obserwowanych :>

Klaudia Mikos
mililoska@interia.pl

karolaja137 said...

Karolina Soch
karolinasoch@wp.pl

miyuki said...

Katarzyna Korczak
kasiunia_tbg@interia.pl

owca said...

Urszula Muchacka

ula.radom@interia.pl

Miss.K said...

fuckyouandhaveaniceday@interia.pl

Katarzyna Marciniak
;)

Anonymous said...

Mówisz masz :)

Asia Śliwa asiasliwa@wp.pl

Carmell said...

dariadg.borek@gmail.com

Daria Borek

:)

Anonymous said...

Laura Olszewska

lauraolszewska@gmail.com

aeila said...

aeila@wp.pl

Justyna Górska

Anonymous said...

Marta Barejko
liltc@o2.pl

Eliza said...

Eliza Swatek

eliza.swatek@gmail.com

Cudna_B said...

Barbara Wierzchowska
basieniek@gmail.com

Anonymous said...

Aleksandra Woźniakowska
janka2345@interia.pl

świetny blog <33

Anguisettee said...

Anna Gładysz
anguisettee@wp.pl

LonelyGirl fashion said...

Edyta Kołodziej

takajedna5@vp.pl


Może się uda :) chociaż ja nie mam szczęścia w losowankach :D

Anonymous said...

Justyna Nowogórska mktw_justys@wp.pl

Anonymous said...

W komentarzach dodaj imię, nazwisko i adres mailowy.. a słyszałaś kiedyś o ochronie danych osobowych?

niema said...

Dominika Pietrzyba
neta195@wp.pl

Anonymous said...

Klaudia Głuszek
rockers2@op.pl

Kate said...

Kasia Surowik
katarzyna.surowik@gmail.com

BillieJean said...

Klaudia Wcisło
k-l-a-r-a@o2.pl

Miiiło było poznać! :**

ps. Pozwolę sobie ukraść kilka zdjęć :))

karo said...

Karolina Pośpiech karolina.pospiech@gmail.com

kamila290 said...

Kamila Zdziebko

kamila.02@vp.pl

Anonymous said...

Karolina Nowosad
nowosadkarolina@wp.pl

Anonymous said...

edyta Pawłowska
edyta_pawlowska@wp.pl

russet said...

Katarzyna Gottfried gott@o2.pl
:)

Anonymous said...

karolina wilk
nofeelings@interia.pl

Anonymous said...

Sylwia Kmiotek
sylwia_13@amorki.pl

eva said...

Ewa Patorska ewa555555@wp.pl

Modna Komoda said...

Zazdroszczę sesji!

Martyna Janus
helloworld@onet.eu

Ajson said...

Joanna Serwus

jserwus@gmail.com


pozdrawiam :)

Lady Gie. said...

Katarzyna Gawryś

ladygie@vp.pl

pozdrawiam. :)

Anonymous said...

Dorota Burda

d0r0tk4@interia.pl

LonelyGirl fashion said...

te anonimowy jak Ci się nie podoba to wyjazd!
poza tym jaka ochrona danych osobowych? podajesz numer konta? stanika czy majtek?
pierwszy raz widzisz taki konkurs?!

Anonymous said...

Urszula Sabela
ulga608@02.pl

Addictedtobeauty said...

A com :D

Sylwia Wróbel ;P

guzikos@interia.eu

Wix said...

@Anonimowy - taka formuła konkursów się przyjęła na blogach, myślę, że wtedy stają się one bardziej wiarygodne, oczywiście nikogo nie zmuszam do podawania danych, a wręcz pousuwam komentarze po konkursie, żeby każdy mógł być spokojny

@Billie Jean - mam więcej fot backstage dla Was! nie chciałam od razu odkrywać całych stylizacji przed oficjalnym wydaniem:)

Anonymous said...

<3


Zuza Wąsowicz
zuza_wasowicz1@wp.pl

Anonymous said...

Joanna Polaczyk
polaczyk.joanna@gmail.com
=)

Anonymous said...

Sesja jest świetna, bardzo podoba mi się biżuteria Twoja:)

marta88super@o2.pl
Marta Szpak

mademoiselle Joana said...

Paulina Cieśla
qlemi@vp.pl

Anonymous said...

Izabella Tarnowska
bambosz123456@interia.pl

Anonymous said...

Weronika Filip

propaganja0@op.pl

Parchastyczna said...

Kasia Gendek
parchastyczna@op.pl

Katarzyna said...

Kasia Gocka

gogunia3@wp.pl

:)

kabuuum said...

kabuuum18@gmail.com
Anna Jankowska ;)

Rykoszetka said...

Wow, jeszcze nigdy nie widziałam, żeby pen-drivy wyglądały tak stylowo! :)
Ewa Anita Zielińska
rykoszetem@gmail.com

Anonymous said...

Michalina Kwiecień

ina9559@wp.pl

marykate said...

zazdroszczę sesji !!!

Wioletta Dobrek
rycha@interia.eu

Anonymous said...

Ania Balcerowska
ania_balcerowska@wp.pl

plamka said...

Joanna Kieryk
joanna.kieryk@wp.pl
:)

Ilonamelia said...

Ilona Iwańska
ilonamelia@gmail.com

Anna-RUCIAPRADA said...

ja tez chce!!:)
Anna Rutecka
pysiaczek11@wp.pl

Anonymous said...

Magdalena Chaberka
Gwiazdeczka118@interia.pl

Ann. said...

Anita Jachimczuk
anita.jachimczuk@wp.pl

Anonymous said...

Martyna Jargiło
matryna@o2.pl

Anonymous said...

Ada Stwora
adka_stworka@o2.pl

Kasiulcowa said...

Katarzyna Kołodziej
redzio153@vp.pl

aliszja said...

Alicja Pawłowska

alliszja11j@wp.pl

pozdrawiam :)

Patrycja said...

Michalska Patrycja.
patt_15@o2.pl

Ah, cudowne są!

Anonymous said...

Gracja Janyga
g.jajanya@gmail.com

jakbyś miała jeszcze jakieś zdjęcia to śmiało możesz na maila przesyłać :D

Lenka said...

Marlena Hiszpańska

lena190@wp.pl

Agata Es said...

hej hej ! :) a więc: Agata Spera
es.agata@tlen.pl


cudne te twoje zdjęcia na krzesełku ! <3

Anonymous said...

monika domagała
hiphop2227@wp.pl

Anonymous said...

dibby@o2.pl

Karolina Pączek

Eve-r-green said...

ewa.worsowicz@wp.pl

Ewa Worsowicz

Owca said...

Zuzanna Maciulewska
zmaciulewska@gmail.com

dridera said...

Karolina Pluta

dridera@wp.pl

Anonymous said...

Marta Markowska
mem6@aber.ac.uk

tyruryru said...

Beata Sidor
robberofsmiles@wp.pl

k.wlck said...

Katarzyna Walacik
k.wlck@op.pl

Anonymous said...

Gabriela Kruk
gabriela.kruk90@gmail.com

Anonymous said...

Ilona Nalewaj

lola97_97@o2.pl
Świetna sesja.;).pozdro.;*

Anonymous said...

Karola Twarowska karolla.t@gmail.com

Anonymous said...

Karolina Samulewicz
chabernica@interia.pl

Anonymous said...

Paula Wiater
paula.w1@vp.pl

świetne zdjęcia :)

Anonymous said...

Ja bardzo chętnie :)

Ania Banaszkiewicz
aniabanaszkiewicz@gmail.com

Anonymous said...

Anna Gontarz
anqa_gontarz@wp.pl

gratuluję genialnej sesji <3 .

Anonymous said...

:)
Dominika Cegielska
dominika58@autograf.pl

Anonymous said...

Anna Supera
aniasupera@wp.pl

Anonymous said...

Mirella Łacińska

mirellalacinska@op.pl

Weronika said...

Weronika Piątkowska

nika95@onet.eu

Pozdrawiam :))

Anonymous said...

Sylwia Bodes
sylwia_b@poczta.onet.pl

Anonymous said...

Dominika Leszczyńska
dominika88195@wp.pl

grupa said...

Katarzyna Woźniak
wozniak.katarzynaa@gmail.com

Anonymous said...

Karolina Zielińska
kaja_008@interia.pl

Anonymous said...

Magdalena Borucka
maczcz@gmail.com
pozdrawiam :-)

Anonymous said...

Marta Mościcka
marta.m90@wp.pl
:) :*:*

Anonymous said...

Marta Szmgiel
elosiemacojesthej@gazeta.pl

Joanna said...

Joanna Batog
PodstepnyMaslak@gmail.com

Anonymous said...

Patrycja Kowalczuk
patrycja.kowalczuk@vp.pl

Anonymous said...

Justyna Tabiś
justine5@poczta.fm

Anonymous said...

Karolina Winiarek
houge@onet.pl

karolina said...

hehe stylizacja strasznie ciekawa :) i o dziwo mi się podoba :))


karolinarak.19@tlen.pl
Karolina Rak

Pela said...

Paulina Rześna

pelapantera@gmail.com

Roe without pants said...

Katarzyna Kucharczyk
kasia-k43@wp.pl

Anabe said...

Anna Sałek
gosia353535@interia.pl

ams said...

wy dziewczynki miałyście znacznie lepszą sesję z tego co widzę, wszystkie świetnie wyglądacie

Jelly. said...

Justyna Góralska
jusstynka57@interia.pl

Aleksandra said...

Aleksandra Zabieglik

gaytoday@wp.pl

:)

Popieprzony Internet said...

Anna Markfald
anna.markfald@gmail.com

ellutek said...

Beata Krowisz
ellutek@interia.pl

Anonymous said...

Paula Młynarska
paulu.mly@gmail.com

Anonymous said...

Polubiłam!
Magda Kowalkowska
magda0804@interia.pl

Anonymous said...

sylwia michalak
syl321@tlen.pl

charlize mystery said...

Karolina Gliniecka
karo.gliniecka@gmail.com

patrycja2407 said...

Patrycja Tyszka
pysiunia20@onet.eu

pozdrawiam :)

Anonymous said...

Zuzia Czajka
zuziulka@interia.eu

Anonymous said...

może się uda:)
agata garlicka
wiertarka2999@o2.pl

marcelahsm said...

Marcelina Krzywicka

marcelahsm@wp.pl

Anonymous said...

Milena Gałka lolek358@interia.pl

parisienne said...

Agata Błaszczyńska
agatablaszczynska@o2.pl

Anonymous said...

Emilia Gazda

emila44@buziaczek.pl

Duś said...

Klaudia Sroczyńska
klaudia.sroczynska@gmail.com

Anonymous said...

Basia Łyziak

basia19962@op.pl

Anonymous said...

Paulina Lewandowska
Paulina_lewandowska95@wp.pl

Anonymous said...

Patrycja Nicewicz
patrycja2304@amorki.pl

Anonymous said...

Agnieszka Kułak
aka1982@interia.pl

Anonymous said...

Agata Ciuła
agata128@o2.pl

♥mysiapysia♥ said...

emilia ensminger
beornottobe0@gmail.com

Anonymous said...

ala kowcun
ala_kowcun@gazeta.pl

Anonymous said...

Sara Kowalczyk
saQara@buziaczek.pl

Alcho said...

Karolina Żebrowska
alchornea@gmail.com

:)

agusiekkkk said...

Agnieszka Warzała

agusiekkkk@interia.eu

Anonymous said...

Aleksandra Koc

aleksandrakoc@wp.pl

Anonymous said...

:)
Katarzyna Lewkowicz
katarzynalewkowicz@gmail.com
;)

Anonymous said...

Emilia Gazda

emila44@buziaczek.pl

Magg said...

Magdalena Grela
maggida@vp.pl

imaginarre said...

Dominika Cylwik
dosiadosia3@wp.pl

seszen said...

Klaudia Nowicka
klaudi83@tlen.pl

malexandra said...

Aleksandra Malesa
szczypta.nadziei@gmail.com
pozdrawiam serdecznie;)

ShopAll said...

Aleksandra Jadczak
olcieek@gmail.com

inga said...

Inga Tokarska
lubiekwiatki69@gmail.com

świetny konkurs :)

Chainee said...

Samanta Kandora. ; )
Chainee@interia.eu

Anonymous said...

Patrycja Krasińska
pati221994@wp.pl :)

Karolina Smulska said...

Karolina Smulska
karolciaks@buziaczek.pl

Anonymous said...

Anna Wilawer


wirka13@wp.pl

Anonymous said...

Magdalena Sroka magdziunia18@o2.pl

Anonymous said...

Hanna Pukowiec
hanaya@op.pl

Anonymous said...

Beata Markowska
be_marko@poczta.onet.pl

Anonymous said...

Natalia Malec
natalia.malec@onet.eu

Kasia said...
This comment has been removed by the author.
Anonymous said...

Kasia Nawotka
kmiecia@gmail.com

Pisula said...

Katarzyna Pisula k.pisula@gmail.com

memka said...

MARLENA LIGENZA
memka@vp.pl
;))

mala_mi said...

Agnieszka Fijołek
agusia.fijolek@gmail.com

Pozdrawiam!

Anonymous said...

Aleksandra Abramek
olka706@op.pl
pozdrawiam

Anonymous said...

Aleksandra Laskowska
laskowska_a@o2.pl

Anonymous said...

Magda Głąb ;d
magda15.01@autograf.pl

Anonymous said...

Aleksandra Stupnicka
Horrendalnaa@onet.eu

Anonymous said...

Magda Rogalska
magda_rogalska2@tlen.pl :-)

Natalia said...

Natalia Rek

natka.rek@gmail.com

Anonymous said...

Katarzyna Kurzyca

avancik@tlen.pl

Pozdrowienia :)

Anonymous said...

natalia sobierska

natalia.sobierska@gmail.com

Kari said...

Katarzyna Hoffmann

malinowa.jagodzianka@gmail.com

Anonymous said...

Dominika Szmul
d.szmul1@gmail.com

Patrycja said...

patrycjaturek@interia.eu

Patrycja Turek

papryki said...

Monika Sikorska
mcwu@interia.eu :)

kosa said...

Martyna Kosiba
kosiak87@op.pl

Anonymous said...

Karolina Sawicka

sawicka.karolina@hotmail.com

Panna Patricia said...

Patrycja Papina

pannapatricia@gmail.com

Anonymous said...

Marlena Krawczyk

marlena.krawczyk@gmail.com

Anonymous said...

Michalina Ciepał
michalinaciepal@interia.pl

SophieDream said...

Sonia Czajewicz
babelek24@wp.pl

:)

Patrycja said...

Patrycja Szulfer
patrycjaszulfer@gmail.com

Aleksandra said...

Aleksandra Jańczuk
thejaniaaa@gmail.com

:))

Aga said...

Agnieszka Kot kitty899@wp.pl

Anonymous said...

Dagmara Sowa vanitylicious@gmail.pl

Anonymous said...

Śliczne zdjęcia ;D
pozdrawiam

Klaudia Wnuk
klaudia960@spoko.pl

k&k said...

Karolina Krajewska
kara1994@op.pl

Anonymous said...

rafalkatarzyna.rachwal@gmail.com
Katarzyna Rachwał

Anonymous said...

Kinga Lenda
kingalenda@wp.pl

lubiekaszke said...

Klaudia Frączek
klaudiafraczek1995@poczta.fm

Anonymous said...

Natalia Stróżak
naycia@o2.pl

Anonymous said...

Agata Kołodziej
aga_ta_kol@tlen.pl

Anonymous said...

Nina Kwestorowska
bohemian.rose757@gmail.com

Sylwia said...

Sylwia Maniszewska
nikiax3@o2.pl

Anonymous said...

Aleksandra Nowak
tancere3ka@vp.pl

Kaś said...

Katarzyna Ceran
kasiaceran@gmail.com

Anonymous said...

Edyta Domagała

edytadomagala@vp.pl

Natalia said...

Natalia Dubiel
natalia.wayfarer@gmail.com

Anonymous said...

Edyta Włostowska
e.setare@gmail.com

you`re welcome ;))

wyimaginowana said...

Daria Sobkowiak

wyimagiinowana@gmail.com

Anonymous said...

Justyna Rembisz
tysia_137@wp.pl

Q. said...

Karolina Nitka

karolina.nitka@gmail.com

Anonymous said...

daria radzicka

truly.theoretical@gmail.com

Anonymous said...

Magda Karpik
magda_06@onet.com.pl
Liczę na was.

Anonymous said...

kliknęłam lubie to z FB koleżanki (Paulina Kamińska) moje dane to
Nikoleta Zubkiewicz
kopcuu@wp.pl

Anonymous said...

Eliza Kośnik
elizkaaa@poczta.onet.pl

Anonymous said...

Joanna Paluch , joanna.paluch25@wp.pl ;)

Anonymous said...

Justyna Niedźwiecka
zastinn@gmail.com
pozdrawiam! :)

Anonymous said...

pink08@o2.pl
aleksandra milczanowska..

Anonymous said...

juliaczaplinska@gmail.com
Julia Czaplińska


super, zazdroszcze :)!

Anonymous said...

Daniela Pogorzelska
danp88@wp.pl

anies said...

Agnieszka Polańska
anies00@gmail.com

Peluniaa said...

Sylwia Popik
sylwia.popik@gmail.com

Anonymous said...

na ostatnią chwilę ;)
izus1991@wp.pl
Iza Leszczak

Jagoda said...

Jagoda Sitarz
bleeds@vp.pl

hopless1 said...

Mania Jachewicz
puszek_ona@o2.pl

«Oldest ‹Older   1 – 200 of 212   Newer› Newest»
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...